Neidentifikovatelné nic.

20. prosince 2015 v 22:20 | Marceline |  bullshits
Možná se ptáte, co se s blogem vlastně stalo. Možná vás tímhle článkem potěším, možná budete bouřlivě oslavovat, možná vás taky zklamu. Blog jsem nezrušila. Vlastně jsem ho jen dočasně pozastavila, a neinformovala vás o tom. Byla to spíš totální hysterická rekonstrukce. Potřebovala jsem klid. Klid na promyšlenou. Na promyšlenou o tom, co udělám. Je mi líp, ale ne úplně. Proto potřebuju blog obnovit. Potřebuju psát. Strašně mi to chybí. (A taky někde potřebuju vypsat svoje fangirl feels, ups. Za normálních okolností bych to psala na twitter, ale 140 znaků.)
Ono bude celkem těžký mít teď nějaké čtenáře. Tenhle blog už nejspíš totiž nikdo nečte, ups. Celkem dost jsem to a tou neaktivitou zkazila, takže si budu psát blog radši pro sebe..
Určitě bych teď ráda psala knižní recenze. Taky tu budu vypisovat svoje fangirl feels, jak už jsem jednou říkala.
Taky jsem trochu poupravila vzhled. Jak se tak znám, mám ale pocit, že mi vydrží nanejvýš měsíc, ale nechci nic zakřiknout. Je spíš provizorní.
Prozatím jen zdravím své neexistující čtenáře<3
with love, Marceline.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Simix Simix | Web | 27. prosince 2015 v 19:05 | Reagovat

~čAUÉ~
Člověk někdy potřebuje klid na promyšlení a tak.
Někdo blog třeba čte a pokud ne, zase bude :)
Za prvné.. já to čtu a narazit na tvůj blog může kdokoli.
Za druhé, když budeš chtít a budeš navštěvovat a komentovat jiné blogy ,tak se ti to časem vrátí, ale je to na tobě.. jen nevěš hlavu :)
Tak se měj :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama